O ZNAČCE  /  SHOP  /  KONTAKT


O ZNAČCE DOTCHI V KOSTCE
 Unikátní koncept vytvořen v roce 2019 v Brně, kde se i navrhuje a šije. Značka Dotchi je zaměřena na volnočasovou módu s designovými a funkčními prvky, které klient zaručeně ocení a okolí zaujme!
URČITĚ SI TEĎ ŘÍKÁTE, POČKAT, ZALOŽENÍ V ROCE 2019? TO BUDE ZAS DALŠÍ NOVÁ FIRMÁ BEZ ZKUŠENOSTÍ.
 Nikoliv! Volnočasový koncept byl sice založen v roce 2019, nicméně název Dotchi je zároveň uměleckým pseudonymem vyhlášeného brněnského krejčího a módního návrháře, jež se věnuje krejčovskému řemeslu již od roku 2009. Touto osobou je Tomáš Dočkal, který před vybudováním své nové značky Dotchi stál za vznikem již 4 českých módních značek.
TO ZNAMENÁ, ŽE TEDY MOHU VÝROBKŮM ZNAČKY DOTCHI DŮVĚŘOVAT?
 Jak se říká, důvěřuj ale prověřuj! Přečtěte si hodnocení na Facebooku. Tomášovu tvorbu naleznete na stránce: Krejčovství Dotchi Tomáše Dočkala. Zde je již celá řada objektivních 5-ti hvězdičkových hodnocení od spokojených klientů.
JEŠTĚ NĚCO O ZNAČCE DOTCHI?
 Značka Dotchi zcela jistě zapadá to kategorie slow fashion (pomalá móda), snaží se vyrábět oděvy z ekologicky nezávadných a recyklovatelných materiálů a v takové kvalitě aby Vám sloužily mnoho let. Úplný opak všude přítomných, nekvalitních čínských výrobků co se rozpadnou po pár měsících a šijí se za nedůstojných podmínek!

 Šití oděvů probíhá převážně na objednávku, zakázkově, přímo výše zmiňovaným Tomášem, díky čemuž není problémem úprava na míru jak střihová tak estetická. Díky tomu, že Tomáš šije výrobky osobně, může se zajistit za jejich nejvyšší možnou kvalitu a nabídnout záruku 3 roky na kvalitu ušití a dále také zaruční a pozáruční servis. Proč se nabízí tak výhodné podmínky, obecně související s reklamací? Protože Tomáš ze zkušenosti ví, že častěji potká před krejčovstvím čerta jedoucího na bruslích do práce, než-li rozhořčeného klienta, který by chtěl reklamovat nekvalitně zhotovený výrobek.

 Už nezbývá než si vybrat z kolekce co Vám sedne, koupit a pyšnit se jako hrdý čech z nevšedního oděvu, vyrobeného v České republice a převážně z českých materiálů.
PROSTĚ SÁZKA NA JISTOTU!

2019     ©     DOTCHI

počítadlo.abz.cz