ÚVOD  /  PROFIL  /  GALERIE  /  E-SHOP  /  CENÍK SLUŽEB  /  KURZY ŠITÍ  /  ONLINE REZERVACE  /  KONTAKT  /  BLOGAir Club Tivoli / 2017

kavárna a bar

www.airclubtivoli.cz

Na realizaci oděvů pracoval: Tomáš Dočkal

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Zadáním zakázky bylo zhotovení dámských šatů, zástěr a pánských košil v leteckém stylu. Požadovaný design jsem nastudoval a zadavateli předložil podklady s návrhem barevných kombinací, materiálů a detailů oděvů. Dámské šaty měly být obdobou uniforem letušek a pánské košile obdobou pilotských uniforem s možností pozdějšího nasunutí pilotských výložek s hodnostmi. Barevnost měla být využita světle šedá v kombinaci s tmavě šedou.

Jakmile byl klientem schválen výběr materiálu, variant šatů, košil a zástěr byly ušity prototypy pro účel konzultací a případných dodatečných estetických úprav.


ŠATY à la LETUŠKA

Celorozepínací šaty z bavlněného elastického saténu. Šaty mají nakládanou kapsu, která je rozčleněna tak, aby do ní pasovala a v konkrétním místě držela propiska.

   

KOŠILE à la PILOT

Košile se speciálně členěným sedlem na zádech, aby do něj pěkně zapadlo později vyšité logo podniku. Náložky předních kapes jsou originálně vytvarovány tak, aby ozvláštnily celkový vzhled košile. Knoflíky na košile i šaty byly vyrobeny na zakázku. Více ke shlédnutí na fotografiích níže :).

   

INTERIÉR KAVÁRNY


počítadlo.abz.cz

2010     ©     DOTCHI