ÚVOD  /  PROFIL  /  GALERIE  /  E-SHOP  /  CENÍK SLUŽEB  /  KURZY ŠITÍ  /  ONLINE REZERVACE  /  KONTAKT  /  BLOG


ČALOUNĚNÍ

Oprava opotřebovaného sedáku židle a povlaku rukávníku

Kromě krejčovských služeb spojených s oděvy mohu nabídnout i nejrůznější doplňkové služby. Mezi jednu z nich patří například přečalounění snadno odnímatelných částí nábytku. Jedná se většinou o odnímatelné sedáky židlí, sedáky a opěrky matracového typu aj. Na klasické pohovky hranatějších typů umím ušít povlaky, jež kopírují celkové díly pohovky a přichytí se sponkovačkou zespod.
Při klasickém čalounění se mnohdy nábytek musí rozebrat na jednotlivé díly. Ty se je-li to třeba od základu opravují (vázání, pružiny a výplň). Následně se přečalouní a díly se opět montují k sobě. Tuto variantu s rozebíráním a složitějšími opravami dílů bohužel nenabízím. 


OPRAVA KREJČOVSKÉHO RUKÁVNÍKU

Do přečalounění rukávníku jsem se pustil hlavně kvůli jeho vyviklanému ramenu. Odstranil jsem staré sponky i čalounění a provrtal rameno tak, abych ho opět pevněji připevnil. Následně už jsem si obkreslil tvar ramene na novou látku, začistil její okraje a sponkovačkou připevnil.


     

VÝMĚNA ČALOUNĚNÍ SEDÁKU ŽIDLE TON

Renovace sedáku staré židle značky TON. Na fotografiích níže můžete vidět téměř všechny operace od demontáže starého čalounění až po montáž čalounění nového. Kromě toho bylo u této a dalších 4 židlí stejného typu znovu přichyceno uvolněné vázání a výkonným vysavačem byl celý sedák vyčištěn od usazeného prachu a nečistot.

             

počítadlo.abz.cz

2010     ©     DOTCHI